Artiklid

Ülekoormuse märgid

|Autor: Postimees

Stress võib tervist tõsiselt kahjustada, mistõttu on kasulik teada, millal tuleks tööle pidurit tõmmata ja lõõgastuda.

Pärast stressirohket päeva töölt koju tulles võib inimest piinata peavalu, kuid kaua kestev stress võib põhjustada südameprobleeme, hingamisraskusi ja muuta juba olemasolevad haigused raskemaks, kirjutab Business Insider. Järgmised 11 märki näitavad, et peaksid endale puhkust andma, sest muidu on oht kiiresti vanaks ja koledaks muutuda või raskelt haigeks jääda.

 

Kui tõhus on raseduse vältimisel viljakusmonitor?

Viimasel ajal on ka Eestis populaarsust koguma hakanud uus rasestumisvastane vahend viljakusmonitor. Rasestumisvastase vahendi valikul kehtib põhimõte, et endale sobiva vahendi valib selle kasutaja, kes peaks eelnevalt kursis olema kõigi võimaluste plusside ja miinustega, sealhulgas tõhususega, selgitab naistearst Kai Haldre.

Tallinna lastehaigla suleb külastajatele uksed

Tallinna lastehaigla infektsioonikontrolli komitee annab teada, et alates 6. jaanuarist 2017 on haigla külastajatele suletud seoses gripi ja teiste ägedate viirushaiguste leviku sagenemise tõttu.

Pakke haiglas ravil viibivatele lastele võtab vastu informatsioonitöötaja iga päev kell 8–20, teatas lastehaigla.

Tallinna lastehaigla vastsündinute ja imikute osakond on külastajatele suletud juba 2016. aasta 2. detsembrist.

Grippi haigestumine

Aasta 50. nädalal (12.-18.12.2016) hakkas märgatavalt kasvama gripilaadsete ja teistesse ülemiste hingamisteede viirusnakkustesse haigestumiste arv.

Arstide poole pöördus 4337 haigestunut, seda oli 14 protsenti enam kui nädal varem. Grippi haigestunute arv samal ajal kolmekordistus, teatas terviseamet oma kodulehel. 


Päevita nii, et sa ei kahetse

21:05 24.04.2018

Ülemäärane päevitamine, eriti ilma nahka kaitsmata, on kaasa toonud nahavähi sagenemise. Päevita nii et sa ei kahetse. Apothekas päevitustooted -30%.

 

KÜSI ARSTILT

Oma küsimuse arstile võid esitada meie portaalis anonüümselt!

Teie küsimustele vastavad seksuoloog-psühhiaater dr. Imre Rammul ja dr. Tõnu Ots, tuntud psühholoog, seksuoloog,  pere- ja kasvatusnõustaja. Samuti perearst dr. Lauri Laas.

Soovi korral registreeri end vastuvõtule OÜ Arstlik Perenõuandla (Dr. Imre Rammul)

Laste mängutoad